Çağla Şikel ile Sıcak Yaz Aylarında Serinlemek için yeni ürün

Çağla Şikel ile Sıcak Yaz Aylarında Serinlemek için yeni ürün. PureFresh’in renkli dünyası Çağla Şikel’in ev sahipliğinde, ünlü isimlerin katıldığı etkinlikle tanıtıldı.

Sağlıklı ve fit yaşam deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan Çağla Şikel, Nestle Pure Life’ın sıcak yaz aylarında sağlıkla serinlemek isteyenlere hitap eden yeni ürünü PureFresh’in lansmanına ev sahipliği yaptı.

Sıfır şeker, sıfır tatlandırıcı ve sıfır kalori özellikleriyle dikkat çeken PureFresh’in çilek, elma ve limonun canlı renkleriyle neşelenen dünyasını yansıtan etkinliğe Ece Vahapoğlu, Burak Yörük, Dilan Çıtak Tatlıses, Başak Atıcı, Amine Kamburoğlu, Cansen Yeni Kut, Ceren Akdağ, Enise Gür, Esra İşguzar, Aret Vartanyan,Duygu Boztepe, Gökçe Eyupoğlu ve Kübra Açıl’ın da aralarında bulunduğu isimler katıldı.

Sağlıkla lezzeti bir arada sunan ürünlere önem verdiğini ifade eden Çağla Şikel, “Havalar ısındıkça suyun yanı sıra içecek başka şeylere ihtiyaç duyuyoruz. İçtikçe ferahlamak, tazelenmek istiyoruz. Ama günlük koşuşturmanın içinde sağlıklı çok az alternatife ulaşabiliyoruz. PureFresh’in renkli dünyası bu noktada hepimiz için şahane bir alternatif! PureFresh rengarenk çünkü çilek, elma ve limon aromaları ile çok lezzetlenmiş. Üstelik bu lezzeti sıfır şeker, sıfır tatlandırıcı ve sıfır kaloriyle sunuyor. Günün her anında tüketilebilecek bu ürün yaz boyunca plajda, ofiste, parkta, sahilde her an bir yudumla bizi ferahlatmaya hazırlanıyor” dedi.

Nestlé Pure Life’ın tüm dünyada sağlıklı ve yeterli su tüketimini destekleyici çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Nestlé Pure Life Marka Müdürü Melike Karagöz, “Biliyoruz ki tüketiciler farklı okazyonlarda suya alternatif olabilecek ürünlere de ihtiyaç duyuyor. Özellikle yaz günlerinde aromalı, ferahlatıcı, tazeleyici ürünlere ilgi artıyor. Biz de bu ihtiyaca yanıt verecek sağlıklı ve yenilikçi ürünler geliştirmek için çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımız sonucunda ortaya çıkan PureFresh, içeriğiyle de ambalajıyla da oldukça yenilikçi bir ürün. Yaz günlerini su kadar sağlıklı bir ürünle karşıladığımız için çok heyecanlıyız” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir