Beymen özel bir davet verdi

Beymen özel bir davet verdi. Birçok markayı bünyesi altında bulunduran Beymen, Bodrum’da tatil yapan moda tutkunlarına özel bir davet düzenledi.

Beymen özel bir davet verdi. Beymen, 1971 yılından bu yana Türk moda sektörünün içinde yer alan firma, Bünyesinde bulunan 400’den fazla markayla birliktiği uzun yollara dayanır. İçerisinde Dior, Saint Laurent, Valentino, Celine, Stella McCartney, Dolce&Gabbana, Etro, Balenciaga, Dsquared2, Bottega Veneta, Chloe gibi lüks anlayışının önde gelen markaları bulundurur.

Beymen özel bir davet verdi. Yaz aylarını Ege’nin incisi Bodrum‘da geçiren moda tutkunu isimler, önceki gün Beymen’in Zuma’da düzenlediği davette bir araya geldi. 2016 yaz özel plaj koleksiyonun tanıtıldığı davette ünlüler, yeni koleksiyonları büyük bir ilgiyle inceledi. Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına hakim konumundaki sonsuzluk havuzunda gerçekleşen davete Fulya Nayman, Zafer Kozanoğlu, Meral Yazıcı, Aysel, Beril Akçay gibi tanınmış kişiler katıldı. Trunk show kapsamında 2016 yazının en gözde markalarının ürünlerinin tanıtıldığı davet oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

Beymen özel bir davet verdiBeymen özel bir davet verdiBeymen özel bir davet verdiBeymen özel bir davet verdi
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir