Bedeninize uygun bikini modelleri

Peki sizin vücudunuza uygun bikini hangisi? Çeşit çeşit bikiniler raflarda yerini alalı çok oldu. 10 soruda kendinize uygun bikiniyi seçin.

Kalçalarınız büyük mü?

Eğer kalçalarınız kıvrımlı veya vücudunuzdaki diğer bölgelere göre daha dikkat çekici ise kalça bölgenizi etekli mayolarla birlikte kamufle ederek daha iyi bir görüntü elde edebilirsiniz. Şortlu mayolar da kalçası geniş olanlar için ideal.

Memeleriniz küçük mü?

Memeleriniz küçükse göğüs bölgenizi daha geniş gösteren fırfır, püskül veya işleme gibi detaylarla süslü bikinilere göz atabilirsiniz. Üst tarafı hareketli bikini modelleri memelerinizi daha büyük göstermek konusunda işe yarar.

Uzun bir beden yapınız mı var?

Beden yapınız uzunsa daha dengeli bir görünüm için iki renkli blok bikini modellerine göz atabilir veya desenli bikini modelleri ile göz yanılsaması sağlayarak eşit bir beden formu yakalayabilirsiniz.

Boyunuz kısa mı?

Tek parça mayolar veya sade renkli bikinilerin yanında dikine çizgili mayolar boyu kısa olanlar için en doğru seçimler arasında.

Göbek bölgeniz sorunlu mu?

Göbek bölgenizdeki fazla kiloları veya istenmeyen lekeleri kapatmak için yüksek belli bikiniler tercih edebilirsiniz. Bunun yanında tek parça koyu renk mayolar da göbek bölgesini kamufle etmek için iyi seçimler arasında.

Memeleriniz büyük mü?

Memeleriniz büyükse onları kamufle edecek destekli üstlere yönelmelisiniz. Destekli üstler memelerinizi toparlayarak daha ideal bir görünüme sokar. Koyu renkli mayolar ve kalın bantlı bikini üstleri de size uygun.

Kalçalarınız dar mı?

Eğer kalça bölgeniz darsa dikkat çekici renkleri olan parlak bikini altlarını tercih edebilirsiniz. Düşük belli bikini formu tam size göre.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir