Armin Only Embrace İstanbul konseri

Armin Only Embrace İstanbul konseri. dünya turnesi kapsamında İstnbul’da konser verecek performans sanatçısının konser biletleri şimdiden tükendi.

Armin Only Embrace İstanbul konseri. 5 kez dünyanın 1 numaralı DJi seçilen, elektronik müzik dünyasının duayen ismi, Armin van Buuren, “Armin Only Embrace” dünya turnesi kapsamında 30 Eylül’de Ora Arena, İstanbul’da!

Armin van Buuren’ın solo seti, Mr. Probz, Kensington, Eric Vloeimans, Cimo Frankel, Betsie Larkin, Angel Taylor ve BullySongs’un canlı performansları, muhteşem sürprizler ve çok daha fazlasıyla dolu Armin Only Embrace, elektronik müzikseverleri İstanbul’da daha önce eşi benzeri görülmemiş bir prodüksiyon ve şovla buluşturmaya geliyor!

6 saat sürecek muhteşem bir şovla binlerce müziksevere unutulmaz anlar yaşatacak olan Armin Only Embrace, 30 Eylül’de Ora Arena’da sizlerle!

İstanbul’un ilk ve en modern kapalı etkinlik alanlarından biri olan Ora Arena’da 19:00’da başlayacak ve 02:00’a kadar sürecek bu müzik şölenini kaçırmayın!

armin-only-embrace-istanbul-konseri

VIP Alan:
Etkinlik alanı içerisinde ayrıcalıklı görüş açısına sahip VIP alanı bulunacaktır. VIP bilet sahipleri ayrıcalıklı giriş ve alan hakkının yanı sıra, standart alan içerisinde de serbest dolaşım imkanına sahiptirler. VIP biletleri ücretsiz yiyecek – içecek servisini kapsamamaktadır.

Sky Box Localar:
Etkinlik alanı içerisinde ayrıcalıklı görüş açısına sahip ve ücretsiz yiyecek – içecek servisini kapsayan VIP Sky Box Localar bulunacaktır. Loca talepleri için: info@onecolony.com.tr

Önemli Not:
Tüm biletlerde ekstra güvenlik önlemi vardır. Biletix harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu tamamen katılımcıya aittir. Etkinlik giriş kapılarında tüm biletler sistem tarafından elektronik ortamda kontrol edilecektir.

Kapı Açılış: 19:00
Club Embrace: 20:00
Main Show: 21:00 – 01:00
Special Vinyl Set by Armin van Buuren: 01:00 – 02:00
Kapanış: 02:00
Armin Only Embrace
30 Eylül 2016 19:00
Ora Arena, İstanbul

Bilet Fiyatları
Vip – 265 TL – Tükendi
Tribün Numarasız – 121 TL
Saha İçi Ayakta – 121 TLBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir