Ankara cemiyeti çiçek tasarımında buluştu

Ankara cemiyet hayatının seçkin isimleri Bilkent Center’da düzenlenen çiçek tasarım workshopunda buluştu. Birbirinden şık tasarımlar hazırlayan kadınlar keyifli bir gün geçirdi.

Düzenlediği etkinliklerle Ankara sosyal yaşamına renk katan Bilkent Center, yenilenen bölümde cemiyet hayatından kadınları ağırladı. Çiçeği Burnunda isimli işletmesiyle dikkat çeken genç iş kadını Deniz Tapkın ile birlikte canlı çiçek tasarım workshopunda bir araya gelen kadınlar, yoğun iş temposuna kısa bir mola verip eğlenceli anlar yaşadı.

Rengarenk çiçeklerden oluşan workshopa kadınların ilgisi yoğun oldu. Gündüz saatlerinde Bilkent Center’ın yenilenen bölümünde oluşturulan özel alanda bir araya gelen davetliler, bir yandan eğlenirken diğer yandan da sevdiklerine özel hediyeler hazırladı. Çiçeği Burnunda adlı işletmenin sahibi Deniz Tapkın, çiçeklerin insanın ruhunu anlattığını ifade ederek, “ Artık baharı karşılamaya hazırlanıyoruz. Her tarafta çiçekler açmaya başladı. Bizde Ankaralı kadınlar için renkli bir etkinlik hazırladık. Canlı çiçek ahşap kutu süsleme etkinliğinde kır çiçekleri, lisianthus, süs lahanası, şakayık gibi çiçekler kullandık” dedi.Yenilenen Bilkent Shops bölümü ile her geçen gün bünyesine sektöründe öncü markalar kazandıran Bilkent Center; Roman, Avva, İpekyol, B&G Store, Praktiker, Mavi ve Atasun Optik gibi açılan yeni mağazalarla ziyaretçilerine oldukça geniş bir yelpazede alışveriş yapma imkânı sunuyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir