2019 kampanya yüzü Naomi Campbell oldu

NARS Cosmetics, markanın kurucusu ve kreatif direktörü François Nars’ın uzun zamandır dostu ve ilham kaynağı olan süpermodel Naomi Campbell’ın İlkbahar 2019 kampanyasının yeni yüzü olduğunu açıkladı. Sıkça iş birliği yapan ikili, bu sefer de makyaja karşı kurallara aykırı yaklaşımıyla bilinen François Nars’ın kamera arkasına geçtiği dört portreden oluşan fotoğraf dizisi için bir araya geldi. Bu iş birliği Nars ve Campbell’ın arkadaşlığının arka planda olduğu 20 yıldan fazla süren bir ilişkinin sonucu.

Nars iş birliğiyle ilgili, “Naomi yaşayan bir ikon ve kameranın önünde de güçlü karakterini gösteriyor” diyor ve ekliyor, “O ve ben aile gibiyiz. Onu kariyerinin en başından beri tanıyorum. Başından beri ona, güzelliğine ve tarzına hayran olmuşumdur.”

Süpermodel Campbell ise, “François ve ben aile gibiyiz ve aynısı NARS için de geçerli. Bu kadar inanılmaz bir markanın, bu kadar uzun zamandır parçası olmaktan onur duyuyorum” diye özetliyor.

NARS Hakkında 20 yılı aşkın süredir cesur güzelliği kutsayan NARS Cosmetics, güzellik tutkunları için bir lüks güzellik markası. 1994’te makyaj artisti François Nars tarafından kurulan marka bireyselliği, kendini ifade etmeyi ve yaratıcılığı moda vizyonu, stili ve ileri görüşlülüğüyle sahipleniyor. Her ürün alışılmışın dışında cesur renkleri ve lüks dokularıyla markanın modern, cüretkâr ve ikonik DNA’sını tamamlıyor. 2000’de Shiseido Grubu’na dahil olan NARS Cosmetics, dünya çapında seçkin güzellik ve zincir mağazalarda bulunuyor.

NARS_cosmetik ilkbahar kanyanya yüzüBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir