2016 Cannes Film Festivali başladı.

2016 Cannes Film Festivali başladı.  Cannes Film Festivali birbirinden ilginç görüntülere sahne alarak Fransa’da başladı. Birbirinden renkli Görüntülerin yaşandığı festival programında kırmızı halıda ünlüler geçidi yaşandı.

Bu yıl 69’uncusu düzenlenen Cannes Film Festivali, Woody Allen’ın Cafe Society filminin gösterimiyle başladı. Festivalin ilk galasında yine kırmızı halıda birbirinden renkli sahnelerin yaşandığı ünlüler geçidi yaşandı. Hollywood sakinlerinin ağırlıklı olduğu gecenin en çok dikkat çeken isimlerinden biri açılış filminin başrol oyuncusu sarı yaldızlı daracık elbisesiyle Blake Lively oldu. Hamile olan Lively’nin buna rağmen daracık bir gece elbisesi giymesi ve formunu koruyor olması dikkatlerden kaçmadı.

Birbirinden ünlü güzellerin şıklık yarışı içine girdiği uluslararası film festivali kırmızı halıda çok renkli görüntülerin yaşanmasına neden oldu. Festivalden görüntüleri sizler için derleyip yayına hazırlayan editörümüz Duygu Yılmaz Cemiyet Magazin takipçileri özel yayınlamıştır.

Kırmızı halıda Hollywood’tan ünlülerin boy gösterdiği Cannes Film festivalinde eğlenceli görüntülerle başladı. güzellerin şıklık yarışı içerisinde ilkbahar yaz modasından ilk örnekler sergilendi.

Oscar ödüllerinden sonra en prestijli festival olarak görülen Cannes Film Festivali’nin açılışı görkemli bir davetle yapıldı.

İki hafta boyunca devam edecek festivalde, ünlü isimlerin kırmızı halı çıkarması şıklık yarışına dönüştü.

 

İşte 69’uncu Cannes Film Festivali’nin açılış gecesinden objektiflere takılanlar.

 cannes film festivaliBlake Lively
film festivali Jessica ChastainBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir