STALKID

Oyun Başlasın: STALKID, Gizemli Maceraları ile Yeniden Geliyor

Türkiye’de ilk drama internet dizisini yapan Gökhan Altuntaş, STALKID ile büyük ses getirmiş; dizi geniş kitlelerce çok sevilmişti.

Türkiye’de ilklere imza atan yönetmen, izleyicilerin STALKID’nin tekrar çekilmesi yönünde yoğun talepleri olduğunu belirtti. Altuntaş, izleyiciden gelen bu isteklerin ve ilginin STALKID ekibinde büyük heyecan yarattığını ve dizinin tekrar çekilmesine sıcak baktıklarını dile getirdi.

Dizi, arklı ve özgün konusu ile de dikkat çekiyor. Olaylar, bir dergide köşe yazarı olan Simay ve özel bir şirkette çalışan Alter ve Komiser Yardımcısı Giray arasında geçmektedir. Dizinin ana odağı STALK ID isimli bir akıllı telefon uygulamasıdır. Uygulama, son derece tehlikeli yönlendirmelerle insanları ağına düşürmektedir. Oyunda insanlara ilk başta küçük görevler verilip, görevleri tamamladıktan sonra banka hesaplarına para yatırılmaktadır. Simay ve Alter’in sevgilileri de bu oyuna girmiş ve bir zamandan sonra oyunda verilen görevler artmaya başlamış ve oyunun kurucusu Stalker tarafından öldürülmüştür. Mahkemeye intikal eden olay sonucunda ölümleri oyunla bağlantılı bulunmamış ve dava intihar vakası olarak kapanmıştır. Oyun deep web tabanlıdır. Polisin de bunun hakkında çok bilgisi yoktur. Olayı inceleyen Komiser Yardımcısı Giray da bu olayın sıradan bir intihar olmadığını fark etmeye başlar ve aklında sorular oluşur.

Simay ve Alter, gizemi çözmek için başlattıkları bu mücadelede yalnız olduklarının farkındadırlar ve kayıplarının peşini bırakmazlar. İkili, uygulamaya girer ve esrarengiz olaylar başlar. İkisi için de tehlikeli bu oyunda hayatlarıyla ilgili tüm gerçekleri öğreneceklerdir. STALKER’ı bulmak için kendilerini korkunç bir maceranın içinde bulacaklardır. Bu sapık STALKER kimdir? Onlardan ne istiyordur?

Duo TV Bomba gibi İçeriklerle Geliyor

Gökhan Altuntaş’ın başka bir projesi Duo TV de çok yakında yenilik ve sürprizlerle geliyor. Yönetmen, yine ilklere imza atmaya hazırlanıyor. 4 Duo Villa’da yarışması da bu ilklerden biri. 4 Duo Villa’da 1 hafta yaşayıp 7/24 gözetlenecekler. Eve girdikleri andan itibaren strateji yaparak En İyisi olmaya çalışacaklar. Oynayacakları oyunlarla puanlar kazanacak. Stratejilerini oluşturacaklar. Oynanan 4 Büyük oyun sonunda puanlar toplanacak ve Evin Lideri belli olacak. Evin Lideri 2 kişiyi eleme adayı yapacak ve Veto oyunu oynanacak. Veto oyununun sonunda Final eleme adayları belli olacak. Fakat son bir oyun oynanacak. Oyunu kazanan Büyük Simge olan Kalkanı kazanıp büyük bir güç elde edecek. Ve finalde elemeye kalan 2 adaydan birini yarışmacılar eleyecek. Evin Lideri olan kişi otomatikman diğer içerikte sınırsız bütçeye sahip olup istediği bir yere gidecekken, elenen ilk isim diğer içerikte 50.000 TL bütçe ile köyde yaşamında hayatını idam ettirmeye çalışacak.

STALKID
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir