Otizmli çocukların özel eğitim bursuna destek oldu

Vuslat dizisiyle kamera karşısına geçen başarılı oyuncu Kadir Doğulu, givin mobil uygulaması aracılığıyla otizmli çocukların özel eğitim bursuna destek olmak için sevenlerini kahve içmeye davet ediyor.

Ödemelerin bağışa dönüştüğü givin mobil uygulamasıyla birlikte kurgulanan destek kampanyasında 6 kişi, Kadir Doğulu ile buluşarak tanışma ve kendisiyle kahve içme fırsatı bulacak.

Kadir Doğulu ile tanışma fırsatı yakalayacak 6 kişi, givin mobil uygulamasından ’’Kahve Molası’’ içeriğini satın alarak Tohum Otizm Vakfı ile ‘Özel Tohum Vakfı Özel Eğitim Okulu Burs Fonu’ projesine bağış yapan destekçiler arasından çekilişle belirlenecek. Farklı bağış tutarlarıyla destek olunabilen etkinlikte; 30 TL bağış ile 1 çekiliş hakkı ve defter, 100 TL bağış ile 5 çekiliş hakkı ve polyester çanta, 250 TL bağış ile 15 çekiliş hakkı ve iphone kabı, 600 TL bağış ile etkinliğe direkt katılım hakkına sahip olunabiliyor.

Sevilen oyuncu Kadir Doğulu: “Ben de otizmli çocukların özel eğitim bursuna destek olmak için Tohum Otizm Vakfı ve givin mobil uygulamasıyla bir araya gelerek keyifli bir destek organizasyonu gerçekleştirmek istedim. İyiliği beraber büyütmek için gerçekleştirdiğimiz buluşmada benimle beraber destek olan sevenlerimle tanışmak için sabırsızlanıyorum.” ifadelerini kullandı. Siz de Kadir Doğulu ile tanışmak, sohbet etmek ve desteklerinizle keyifli bir organizasyonun içinde bulunmak için givin mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirerek ‘’Kahve Molası’’ içeriklerinden birini, Tohum Otizm Vakfı için bağışa dönüştürebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir