DeFacto yeni sezon dış giyim koleksiyonun özel davetle tanıttı

DeFacto’nun Afra Saraçoğlu ile düzenlediği daveti ‘I Love Me’ dedirtti.

DeFacto, yeni sezon dış giyim koleksiyonunu marka yüzü Afra Saraçoğlu’nun katılımıyla düzenlediği özel davette tanıttı. Hakkasan İstanbul’da gerçekleşen davete moda, magazin ve cemiyet dünyasından isimler katıldı.

Global moda markası DeFacto’nun yeni sezon ürünleri, oyuncu Afra Saraçoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte tanıtıldı. ‘I Love Me’ konseptiyle Hakkasan İstanbul’da düzenlenen özel davette, DeFacto’nun dış giyim koleksiyonundaki ürünler sergilenirken koleksiyonun yeni reklam filminin tanıtımı da ilk kez davetliler ile paylaşıldı.

Ceylan Çapa, Beril Pozam, Aslıhan Doğan Turan, Katre Turan, Didem Uzel, Benan Terzioğlu, Dilek Arslan Dilber, Eliz Fındık ve Tuğçe Postoğlu’nun da aralarında olduğu pek çok ismin katıldığı etkinlikte davetliler, DeFacto’nun yeni sezondaki trend ürünlerini keşfetme imkânı buldu. I Love Me’ mottosu ile gerçekleştirilen davette sergilenen ürünler, modern kesimlerinin yanı sıra üst segment kumaşları ve dikim kalitesiyle davetlilerden büyük beğeni topladı.